ברוכים הבאים ליעד פרזול ועיצוב הבית! להזמנות 050-7485400

עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים מוצלח טמון בבחירת הריהוט הנכון, מוצרי פרזול והתאמת הצבעים האופטימלאית שתאיר את החלל ותקנה לו אווירה דקורטיבית ממש כמו בוק בת מצווה - לצד פונקציונאליות ונוחות מירבית. באולמות התצוגה הרבים ברחבי הארץ ניתן למצוא מטבחים בשלל עיצובים מרהיבים, אולם רבים מעדיפים לעצב את המטבח באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, שיעניקו לאיזור החשוב את מכלול הצרכים לצד אווירה נעימה שמזמינה ישיבה משותפת לארוחות משפחתיות, ובישול ואפייה נוחים ומהנים. 
אחד הפריטים החשובים ביותר בחדר זה, הוא כיורים נוחים ואסתטיים, אשר בהם ניתן להניח את הכלים המלוכלכים ואשר תחזוקתם השוטפת פשוטה ונוחה. כיורים למטבח ניתן למצוא כיום בשלל גדלים וצבעים, ומחומרים מגוונים כמו נירוסטה, חרסינה ומקרמיקה. במטבחים של משפחות דתיות ושומרות מסורת ניתן למצוא שני כיורים כשרים, לחלב ולבשר, וגם הם נהנים מעיצובים חדשניים ומודרניים.
שיפוץ מטבחים כולל את כל הריהוט והאביזרי מטבח הנחוצים לפעילותו של לב הבית. מטבחים עכשווים רבים כוללים אי במרכז החדר, אשר בו ניתן לקצוץ ירקות ולהכין את מרכיבי הארוחות השונות, להכין ולבחוש פשטידות ומאפים טרם הכנסתם לתנור הניצב בסמוך ולהתקין עוגות מרשימות. מטבחים מודולריים כוללים ארונות עם מגירות וקרוסלות מסתובבות, והם מנצלים בחוכמה כל חלל. סוג זה של עיצוב חשוב במיוחד כאשר מדובר בחלל קטן מהמבוקש, אשר בעליו מעוניינים לאפסן בו מוצרים ומכשירים רבים. 
יש לבחון בקפידה את המקומות הנוחים ביותר למיקומם של מכשירי החשמל השימושיים, ובהם התנור והמיקרוגל, כך שלא תשפכו את צלחת המרק המהבילה כל הדרך אל השולחן שיש. המכשירים ימוקמו בגובה הממוצע אשר יותאם לגובה הדיירים, כאשר ניתן לספק פתרונות מעשיים גם לבתים בהם אמורים ילדים בגילאים שונים, להתנהל בעצמאות ללא עזרת הוריהם. 
עיצוב מטבחים חולש גם על תחום החלונות המיוחדים אשר יותקנו בחדר זה, ועל מגוון פתרונות התאורה אשר יאירו את החלל. עיצוב נכון ומוקפד יגיש לכם סביבת עבודה נוחה ויומיומית, אשר נעים ונוח יהיה לבשל בה, ותענוג לסעוד בה.