ברוכים הבאים ליעד פרזול ועיצוב הבית! להזמנות 050-7485400

פרזול ואחסון חכם

פינת הטלוויזיה שלנו נמצאת בדרך כלל בסלון ולעיתים גם בפינה מיוחדת בין חדרי השינה שבבית. אם נחשוב לרגע, נראה שפינת הטלוויזיה היא אף פעם לא לטלוויזיה בלבד. ברוב המקרים יהיו לידה כמה קלטות, דיסקים, חיבורים למכשירי שמע ועוד כל מיני תוספות. כדי לשמור על עיצוב ואסתטיקה, אנחנו צריכים למצוא פתרון אחסון שיהיה גם דקורטיבי. למשל, מזנון טלוויזיה מעוצב עשוי פרזול מברזל, מחסני גינה שיכולים לאחסן עבורנו את הדברים הפחות שימושיים. העיקרון שמנחה אותנו הוא שמירה על יציבות הרהיט, וכמובן שמירה על עיצוב מרשים. הברזל הוא חומר עמיד שמסוגל לשאת משקלים כבדים לאורך שנים. מה גם, שיצירה מפורזלת מונעת הצטברות אבק ובכך בעצם מסייעת לנו לאחסן את הרהיט ביעילות רבה.

אחסון חכם: מערכת קולנוע ביתי

בבתים רבים היום נמצא מערכת קולנוע ביתי. מערכת קולנוע ביתי כוללת מסך טלוויזיה, חמישה רמקולים, ספריית סרטים, שניים או שלושה שלטים, נגן DVD ואפילו סטרימר. (סטרימר הוא מזרים מדיה חדיש המאחד נגני שמע בבית). כדי לאחסן אותם בצורה נכונה, יעילה ואסתטית, אנחנו מניחים את המכשירים השונים בדרך כלל על גבי מזנון או דלפק עם תאים מובנים מראש. מזנון עשוי פרזול ברזל מאפשר לנו לאחסן את המכשירים השונים על גבי רהיט חזק, עמיד ומיוחד למראה. החוזק שבציריות, בידיות וברגלי הכוננית זה משהו אחר לגמרי ממזנוני העץ שאנחנו מכירים. במקרים רבים נמצא מזנונים מקושטים בפרזול שמשולבים בדלתות זכוכית ובעיטורים שונים.

לאחסן בסטייל: מערכות שמע בבית

יש לנו בבית עשרות מכשירי חשמל שאנחנו משתמשים בהם מדי פעם, אך לא באופן יומיומי. מדובר בעיקר על מערכת קולנוע ביתי, סטרימר, נגני שמע כמו מערכת סטריאו וכדומה. מכשירים אלה, שנמצאים לרוב בסלון, חייבים להיות מאוחסנים ברהיט אסתטי שמתאים לעיצוב הפנים של ביתנו. במקום להסתפק ברהיט עץ מוכר, העיזו ורכשו רהיט מפורזל. פרזול זה כבר לא מה שהיה פעם, היום תוכלו למצוא צבעים שונים, דוגמאות שונות, ידיות, גימורים ורגליים בעיצובים מקוריים. למען הייחודיות, דעו שתוכלו גם לשפץ את מזנון העץ שברשותכם, ורק לעטר אותו בידיות מפורזלות בעיצובים אישיים. היתרון המשמעותי הוא בחוזק החומר ובשימור שלו לאורך שנים.

פרזול באמצע הסלון

ברוב בתי המגורים נמצא באמצע הסלון שולחן נמוך, המיועד להיות פינת קפה ואירוח. ריהוט לבית הוא דבר יקר, ובעת הרכישה חשוב להקפיד לבדוק את יציבות החומר, ואת הביטחון שיוותר איכותי ושמיש גם לאחר שנים. החומר שמספק זאת בצורה הטובה ביותר הוא ברזל. עיצוב בברזל ופרזול הציבו רף חדש בפתרונות האחסון והדקורציה לפינות הבית. מדובר ברהיט שלא מתכלה, לא נשחק ולא מאבד מאיכותו. במקרה של שולחנות לסלון, משלבים רגליים מפורזלות, תחתית מברזל ופלטת זכוכית עליונה למראה עדין. ניתן למצוא גם שולחנות רבים המאפשרים אחסון בחלקם התחתון בצורת מדף נסתר או מגרות.